Kas tas ir un kas tiks veikts tavam auto?

Autogāzes sistēma ļauj tavam auto darboties ne tikai ar benzīnu, bet arī ar autogāzi. Autogāzes sistēma ir uzstādīta paralēli benzīna sistēmai, līdz ar to tu jebkurā brīdī vari izvēlēties ar kādu degvielu darbināt savu auto. Autogāzes uzstādīšanas process profesionāļiem nav sarežģīts, un tas aizņem parasti divas darbadienās, atkarībā no auto modeļa.

Ko izvēlēties un ar kādām izmaksām jārēķinās?

Līdzīgi kā ar citām auto detaļām, ir dārgākas un ir arī lētākas autogāzes sistēmas. Dārgākas sistēmas vieglāk pielāgojas auto modelim, līdz ar to efektīgāk darbojas. Dārgākām sistēmām ir arī kvalitatīvākas komponentes, kas kalpos ilgāk. Lētākās sistēmas maksā sākot no 600 eiro, kvalitatīvākās – no 800 eiro. Sistēmas kopējās izmaksas ir atkarīgas no auto markas, modeļa, gada un jaudas.

Kādi ir ieguvumi no autogāzes sistēmas?

Autogāze ir krietni lētāka par benzīnu, kā arī tā ir dabai draudzīgāka. Uzstādot autogāzes sistēmu, tava auto vērtība būs augstāka, nekā bez tās.

Kāpēc izvēlēties Automanu?

Automans Meistari veiksmīgi aprīkojuši daudz dažādu auto modeļu. Automans sadarbojas ar labākajiem autogāzes detaļu ražotājiem un piedāvā klietiem tikai tās sistēmas, kas ir izturējušas daudzu gadu pārbaudi.